• RXP to zespół certyfikowanych konsultantów – freelancerów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT, w tym ponad 8 lat w projektach związanych z wdrożeniami i integracją systemu SAP. Nasi konsultanci posiadają ogromne doświadczenie, potwierdzone w licznych projektach. W czasie swojej kariery zespół realizował najbardziej wymagające wdrożenia dla liderów wielu branż.

  • RXP to zespół ludzi, którzy z uwagą wsłuchują się w potrzeby biznesu i mają doświadczenie w dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Nasi konsultanci potrafią interpretować i wdrażać oczekiwania zgłaszane przez użytkowników biznesowych, korzystając z najlepszych możliwych rozwiązań po stronie systemów IT.

  • Nieocenianym atutem konsultantów RXP jest doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej podczas realizacji kilkudziesięciu projektów o zróżnicowanej skali złożoności. Członkowie naszego zespołu mieli okazje pracować dla globalnych liderów branż AGD, chemicznej, energetycznej, przetwórstwa żywności, samochodowej, surowców naturalnych, telekomunikacyjnej. Nasi konsultanci są dostępni zarówno na krótko, jak i długookresowe kontrakty, w lokalizacji Klienta lub w trybie pracy zdalnej. Zapraszamy do kontaktu!