• Certyfikowani Konsultanci

  Nasi konsultanci posiadają certyfikaty potwierdzające najistotniejsze kompetencje cenione przez Klientów. Certyfikaty te potwierdzają tak umiejętności projektowania rozwiązań spełniających szereg celów biznesowych, jak i konkretne umiejętności niezbędne podczas wdrożenia i implementacji rozwiązań wymaganych przez Klientów.

 • SAP Process Integration

  Zespół RXP posiada szerokie doświadczenie w integracji systemów informatycznych w oparciu o platformę SAP Process Integration

 • Programowanie ABAP

  Mamy doświadczenie w zakresie programowania ABAP na potrzeby modułów SAP (Enhancement Framework), Integracji (ABAP Proxy) oraz dedykowanych rozwiązań (ALV).

 • Wiedza modułowa

  W trakcie wdrożeń nasi konsultanci zdobyli wiedzę specyficzną dla modułów SAP, m.in.: FI, SD, CRM, WM, MM

 • Globalne doświadczenie

  Zespół RXP ma doświadczenie w pracach projektowych prowadzonych w Polsce, Europie i Ameryce. Wszyscy członkowie zespołu posługują się biegle co najmniej dwoma obcymi językami, co pozwala na bezproblemową pracę w międzynarodowych zespołach.

 • Administracja

  Nie bez znaczenia jest także fakt, iż zespół RXP legitymuje się dużą wiedzą i praktyką w zakresie infrastruktury IT, pozwalający na dostosowanie i dostrojenie wykorzystywanych rozwiązań w celu osiągnięcia lepszej skuteczności w realizacji krytycznych zadań z punktu widzenia biznesu.

 • Nowe trendy

  Nasz zespół na bieżąco śledzi sytuacje na rynku i pojawiające się nowe rozwiązania. Coraz większą wagę przykładamy do rozwiązań alternatywnych i bardziej efektywnych z punktu widzenia Klientów, tak jak chociażby Mule ESB pozwalający na integrację większości scenariuszy dla systemu SAP przy relatywnie niskich nakładach finansowych.